Блог (публікації про поліграфи та детекцію брехні)

Тут будуть представлені актуальні й корисні матеріали для поліграфологів. Ми плануємо інформувати вас про останні тенденції та новинки у сфері інструментальної детекції брехні, а також про принципи роботи сучасних поліграфів. Всі матеріали пишуться нашими авторами, ретельно перевіряються перед публікацією і містять тільки актуальну та достовірну інформацію.

Огляд застосування поліграфа в Україні
Огляд застосування поліграфа в Україні

Зробили огляд розвитку технології детекції брехні в Україні та динаміку змін її практичного застосування. Також розповімо про найновіші здобутки, сучасні технології та їх використання разом із поліграфом для розслідувань у сфері безпеки.

Створюємо поліграф зі штучним інтелектом
Створюємо поліграф зі штучним інтелектом

Пропонуємо всім користувачам програмного забезпечення Rubicon можливість участі в цікавому проекті та додаткового заробітку. Ви можете зібрати об`єктивні дані (без персональної інформації) для машинного навчання та застосування штучного інтелекту під час аналізу реакцій респондентів та передати їх розробникам ПЗ за винагороду. У статті детально розписано, як можна взяти участь та допомогти нам створити перший поліграф із штучним інтелектом.

Порівняння 1 та 2 моделі поліграфів РУБІКОН
Порівняння 1 та 2 моделі поліграфів РУБІКОН

Ми підготували порівняльний аналіз першої та другої моделі поліграфів РУБІКОН. Відмітили нові опції, вказали іх головні відмінності. Сподіваємося, тепер спеціалістам буде зручніше обирати та приймати рішення про те, яку модель поліграфа краще придбати. Якщо у вас з`являться якісь додадтові питання, раді будемо на них відповісти.

Продажі поліграфів РУБІКОН за 2 роки
Продажі поліграфів РУБІКОН за 2 роки

Останнім часом багато зацікавлених осіб запитують про те, які структури, міністерства, відомства раніше купували поліграфи РУБІКОН. На такі запити кожного разу доводилося формувати персональні відповіді. З метою надання переконливої інформації в цьому аналітичному огляді представлені деякі ключові покупці першої моделі поліграфів РУБІКОН з інтернет посиланнями з загальнодоступних джерел.

Датчик артеріального тиску та поліграф
Датчик артеріального тиску та поліграф

Протягом останніх десятиліть поліграфологи з різних країн активно сперечаються щодо того, які види датчиків артеріального тиску ефективніше використовувати при проведенні досліджень із застосуванням поліграфа: пневматичні манжети, пьезоелектричні або фотоплетізмографичні датчики. На противагу суб`єктивним судженням в ході таких дискусій, в цьому огляді представлена об`єктивна аргументація з наукової точки зору.

Державна стандартизація поліграфів в Україні
Державна стандартизація поліграфів в Україні

З 20.01.2017 року в Україні вже на державному рівні поліграф визнаний технічним пристроєм, до якого висунуті чіткі вимоги. Якщо раніше поліграфом міг бути будь-який прилад, який одночасно реєстрував кілька фізіологічних реакцій і отримав відповідну назву від виробника, то тепер поліграфом є тільки той контрольно-вимірювальний пристрій, яке відповідає всім вимогам ДСТУ 8692 : 2016.

Реєстраційні канали поліграфів
Реєстраційні канали поліграфів

Найбільш популярні моделі поліграфів у всьому світі містять однакову кількість і різновиди реєстраційних каналів, що обумовлено детальною науковою обґрунтованістю та багаторічною практичною ефективністю. Перша модель поліграфа "Рубікон" повністю відповідає загальноприйнятим серед лідерів ринку із виробництва і продажу поліграфів нормам.