Поліграфи "Рубікон"

Поліграфи "Рубікон" - це професійний інструментарій щодо виявлення достовірності інформації, що повідомляється людиною в цілях державних, комерційних чи приватних структур. Розробники детекторів брехні "Рубікон" врахували багаторічний досвід експлуатації поліграфів зарубіжного виробництва і максимально втілили побажання практикуючих поліграфологів шляхом застосування екологічних матеріалів, якісних комплектуючих, технологічних нововведень, оптимальних конструктивних рішень, а також високоточних математичних алгоритмів.

Переваги поліграфів "Рубікон"

Якщо збираєтеся купити детектор брехні, підійдіть до вибору цього обладнання максимально відповідально. Адже від якості й точності його роботи залежить дуже багато. Ми пропонуємо своїм клієнтам купити поліграф «Рубікон» та отримати такі переваги:

  1. Висока якість і точність роботи обладнання, підтверджені відповідними документами
  2. Доступна вартість поліграфа, зумовлена відсутністю націнок і митних зборів
  3. Можливість гарантійного та сервісного обслуговування
  4. Універсальна функціональність і висока надійність роботи
  5. Надання професійних консультацій кваліфікованими фахівцями

Вирішивши купити поліграф "Рубікон", Ви зможете бути впевнені, що його доставлять максимально оперативно. До того ж обладнання буде відповідати самим найвищим міжнародним стандартам. Це прекрасний варіант вкладення коштів для будь-якої компанії або державної організації, яка бажає отримати інструмент для достовірної оцінки інформації.

Програмне забезпечення Rubicon-v2.1

Загальний вигляд
Технічні налаштування
Дані респондента
Поліграми

Поліграфи, вироблені нашою компанією, вже успішно експлуатуються в багатьох організаціях України та за їй межами. Продаж поліграфів здійснюється на максимально вигідних і зручних умовах. У нас ви також можете пройти сертифіковані курси поліграфологів. Наша компанія надає всі необхідні гарантії на обладнання, а компетентні спеціалісти готові у будь-який час надати Вам професійну консультацію і відповісти на всі Ваші запитання.

Документи, що підтверджують якість поліграфів РУБІКОН

Сертифікат ДСТУ Декларація відповідності Висновок ДСЕЕ Торгова марка Авторське право на ПЗ