Нейрогаджети для поліграфів RUBICON

З осені 2022 року, усі моделі полиграфів Рубікон буде можливо комплектувати нейрогаджетами любої з зазначених моделей. Згідно вимогам міжнародних стандартів поліграф має реєструвати принаймі 4 вида фізіологічної активності.

Для отримання якісних результатів досліджень окрім фізіологічних каналів необхідна реєстрація мозкової активності, яка є причинним фактором (психіка первинно реагує на стімули, а вже потім ця активність з`являється у організмі).

Моделі нейрогаджетів

Комплектація нейрогаджетів

Нейрогаджети для поліграфа
  1. Пов`язка з эластичної тканини, забезпечує комфортну та надійну фіксацію (із засувкою та регулятором довжини), містить вмонтовані контактні поверхні, отвори для реєстрації всіх видів активності.
  2. Блок реєструє дані по всіх каналах, знімний (магнітні фіксатори), індикатор рівня зарядки, акумулятор (до 8 годин автономної роботи), порт для заряджання, Bluetooth.
  3. Кабель для заряджання (USB - miniUSB).
  4. Чохол текстильний із міцним каркасом.
  5. ПЗ "Rubicon-v2.1", яке дозволяє окремо та спільно з поліграфами Рубікон всіх моделей.

Восени 2022 року розпочинаються продажі всіх гаджетів, які працюватимуть спільно з поліграфами Рубікон будь-якої моделі за допомогою нової версії ПЗ Rubicon-v2.1. Спочатку в програмному забезпеченні буде доступний експертний аналіз реакцій.

Також у 2023 році планується додавання у програмне забезпечення нової опції автоматичного аналізу реагування на основі штучного інтелекту.

Програмне забезпечення Rubicon-v2.1

 

Навчання роботі з нейрогаджетами

Восени 2022 року, фахівці / новачки зможуть навчитися у нас на курсах підвищення кваліфікації / базових курсах з практичного застосування нейрогаджетів для таких цілей:

  • оцінка достовірності інформації, що повідомляється (детекція брехні);
  • оцінка поточного стану респондента під час співбесіди;
  • контроль / корекція психологічних / фізіологічних станів за принципом БЗЗ (біологічно зворотний зв`язок);
  • об`єктивний контроль при діагностиці / терапії захворювань.