Сервісне обслуговування поліграфів в Україні

Технічне обслуговування поліграфів і усунення несправностей дозволяє забезпечувати високу якість і точність роботи цього складного обладнання. Це комплекс робіт, в рамках якого здійснюються чистка, налагодження та регулювання обладнання. Також ми виконуємо перевірку якості роботи всіх датчиків, і в разі необхідності проводимо їх заміну.

Замовити обслуговування, плановий і позаплановий ремонт поліграфів Ви можете у нас, довіривши турботи про прилади справжнім професіоналам. Нашими фахівцями здійснюються перевірки поточного стану обладнання, установка програмного забезпечення, оптимізація роботи, чистка, налагодження, усунення неполадок, що сталися внаслідок природного зношення. Про технічні принципи роботи поліграфа ми детально говоримо на курсах поліграфологів.

Ремонт, налаштування та діагностика детекторів брехні в Ураїні

Фахівці нашої компанії мають необхідний рівень кваліфікації, велику технічну базу, багатий практичний досвід. Нам під силу виконати ремонт поліграфа будь-якої складності, а вартість послуг приємно здивує кожного клієнта.

Сервісні центри працюють на території Одеси, Харкова, Києва і Львова. У нас Ви можете замовити профілактичне обслуговування детектора брехні, діагностику, ремонт та налагодження. Ми обслуговуємо клієнтів на постійній основі, а також надаємо разові послуги. У будь-якому випадку, професіоналізм, сумлінність, висока якість виконання всіх робіт гарантовані.