Гарантія виробника поліграфів "Рубікон"

Виробник поширює 3-річну гарантію на блок обробки даних і 1-річну гарантію на всі датчики детектора брехні "Рубікон". Гарантійні зобов'язання виробника вказані в паспортах виробів.

Гарантія виробника дійсна у разі, якщо виявлена несправність була викликана використанням неякісних матеріалів або порушенням технології виробництва. Це означає, якщо будь-яка деталь комп'ютерного поліграфа, що вийшла з ладу через дефект матеріалів або в ході виготовлення, буде безкоштовно відремонтована або замінена протягом мінімального періоду часу (для України - не більше 2-3 днів).

При цьому, виробник не несе відповідальність за випадкові або навмисні пошкодження комп'ютерного поліграфа, його компонентів або аксесуарів, а також у випадках неналежного використання устаткування, неправильної установки програмного забезпечення, і самостійної заміни деталей або зносу в ході експлуатації. Дефекти обладнання не включають в себе розкладання, знос або пошкодження під дією хімічних реакцій або корозії, або збиток, що стався в ході транспортування.

Гарантійний термін на відремонтовані поліграфи "Рубікон" і їх компоненти складає 90 днів. Дана гарантія не поширюється на прилади та аксесуари, пошкоджені через неналежне використання, недбалость, неналежне зберігання, поводження, здійснення змін користувачем або фізичного зносу.