Курси поліграфологів в Україні

В останні роки все більш затребуваним стає якісне навчання професійної роботи на поліграфі в різних сферах застосування. Зазвичай його застосовують як "детектор брехні" для оцінки достовірності інформації, що повідомляється. Також комп'ютерний поліграф застосовують для об'єктивного контролю під час діагностики, лікування захворювань та біологічно зворотного зв'язку (БЗЗ).

Фундаментальні знання, багаторічний практичний досвід та велика матеріальна база дають нам можливість готувати кваліфікованих спеціалістів. Навчання поліграфологів ми проводимо в Україні та за кордоном, комбінуємо очну та заочну форму.

Навчання на курсах поліграфологів в Україні

За 15 років ми навчили понад 170 фахівців із проведення психофізіологічних досліджень при виявленні ризиків персоналу, службових розслідуваннях та судових експертиз. Великий досвід та позитивні відгуки свідчать про якість наших курсів для початківців та досвідчених поліграфологів.

З 2019 року для зручності курсантів, окрім очної форми навчання, ми почали застосовувати заочну частину у всіх видах курсів, яку проводимо у вигляді вебінарів, а також одноденні тематичні вебінар – "курси для поліграфологів". Також усім учням по завершенні курсу ми запропонуємо найкращі ціни на поліграфи в Україні.

Росклад та тривалість курсів для поліграфологів 

Назва Початок Заочна частина Очна частина  Супровід Ціна*
Базовый курс 1-й понеділок парного месяця 2 неділі
Вебінар
1 неділя
Одеса, Київ
6 месяців
заочно
від 1700 Євро
Курс підвищення кваліфікації 4-й понеділок парного месяця 1 неділя
Вебінар
2 дні
Одеса, Київ
1 месяць
заочно
від 600 Євро
Тематичний курс Люба субота парного месяця 5 годин
Вебінар
--- --- від 50 Євро

*- оплата здійснюється в гривні за курсом, що діє на день платежу.

Навчання роботі на поліграфі складаються з трьох частин:

  • Заочна частина - самостійне вивчення курсу лекцій, яке дозволяє зрозуміти загальні принципи і термінологію майбутньої професії.
  • Очна частина - по 5 днів на тиждень вивчається теоретичний, методичний і практичний матеріал, включаючи об'ємні домашні завдання.Теоретичну частину курсу викладають професійні психологи, психофізіологи з академічною освітою та науковими ступенями.Методичну частину курсу читають експерти Всеукраїнської Асоціації Поліграфологів. Після здачі заліку з теоретичної та методичної частини курсу видається свідоцтво державного зразка.
  • Кураторський супровід - допомога починаючим фахівцям за всіма питаннями при проведенні ними досліджень на поліграфі. Практичну частину курсу проводять ведучі поліграфологи - досвідчені фахівці з виявлення приховуваної інформації. Після здачі заліку кваліфікаційній комісії за практичною частиною курсу видається посвідчення затвердженого зразка.

Спеціальні умови та знижки

  • Всім курсантам при купівлі поліграфа "Рубікон" - знижка 10%
  • Працівникам і ветеранам Силових відомств - знижка 10%
  • Для декількох курсантів з однієї компанії або відомства - знижка 20%